Bordslampa Gagneau Paris 1800-talets slut
2020-06-08
781170
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BORDSLAMPA, Gagneau, Paris, 1800-talets slut, porslin glaserat i brunt monterad med beslag av brännförgylld brons, märkt GAGNEAU 115 R. LAFAYETTE, höjd 67 cm
Ny el behöver dras (sladd)