Taklampa
2020-06-09
781133
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TAKLAMPA, 1920/30-tal, stång i kromad metall, kupa i opakt glas med enklare dekor, höjd ca 73 cm
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage