Sidobord
2020-06-09
781102
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SIDOBORD, 1930/40-tal, fanér i bl a alm, delvis betsad ådring, höjd ca 63 samt 75x51
Bruks och åldersrelaterat slitage