Golvlampa
2020-06-09
781077
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1950/60-tal, 2 ljuspunkter, fundamentet i svärtat trä, stång i mässing, senare tyg till skärmarna, häjd ca 150 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej