Bordslampa
2020-06-08
781045
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, BJS, Skellefteå, 1900-talets mitt, böjlig arm, lackerad plåt samt mässing, höjd ca 70 cm
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage