ULRIKA HYDMAN VALLIEN
2020-06-08
780812
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Familj, signerad Ulrica HV, numrerad 277/300, färglitografi, ca 43x54 cm
Ej examinerad ur ram, litet avslag kringn ena hörnet vid ram