Bålskål Kina
2020-06-18
780454
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BÅLSKÅL, porslin, Kina, 1700-tal, höjd ca 11,5, diameter 29 cm
Omfattande lagningar