Hasse Karlsson
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HASSE KARLSSON (född 1953): "Smedjan Vitemölla", signerad och daterad -91, akvarell, ca 19,5x44,5 cm
PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019
Ingår i auktionen Karl Haskels samling
Läs mer
780441
2020-06-14