Hasse Karlsson
Klubbat för:
750 SEK
1 000 SEK
HASSE KARLSSON (född 1953): "Hönshuset", signerad och daterad -90, akvarell, ca 52x75 cm
PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019
Ingår i auktionen Karl Haskels samling
Läs mer
780435
2020-06-14