Peter Dahl litografi
2020-06-07
780272
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): Figurkomposition, signerad och daterad Peter Dahl -80,samt numrerad 153/250, litografi, ca 55x41 cm