Golvlampa
Avslutad
2020-06-07
780177
| Klubbat belopp | 300 SEK |
|---|---|
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1950/60-tal, teak och mässing, höjd ca 125 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen