Sidobord
2020-06-07
780171
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SIDOBORD, 1-par, 1940-tal, mahognyfanér, höjd ca 53, 56x38 cm
Bruksslitage