Allison Gildersleeve färgetsning
2020-06-07
780161
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALLISON GILDERSLEEVE (Född USA 1970): Komposition, färgetsning, signerad och numrerad 17/48, ca 29x29 cm
Proveniens: GALLERI PERSSON, Mästargrafik från Atelje Larsen, Malmö, Sweden