Taklampa i keramik
2020-06-06
780112
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, kearmik, vitglaserat, 1960-tal, skämens höjd ca 37, diameter ca32 cm
Bruksslitage