Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
PETER HAHNE (född 1955): Komposition, signerad P Hahne, 28/50, färgetsning, bildmått 30x29 cm
Zustandsbeschreibung
Något gulnad
780106
2020-06-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner