ERIK KIRKEGAARD
2020-06-06
780104
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ERIK KIRKEGAARD, karmstol, 1950-tal, Danmark, massiv teak, klädsel i svart skinn, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage