Skåp
2020-06-06
780080
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKÅP, 1900-talets andra hälft, Kina, lackerat, beslag i mässing, höjd ca 60, 50x25 cm
Bruksslitage