Klubbat för:
3 200 SEK
3 000 SEK
JOHN LUNDQVIST (1882-1972): Mansfigur med lyra, signerad och daterad John Lundqvist 1928, brunpatinerad gips, höjd ca 66 cm
Sprickor, skador
780030
2020-06-07