Ulf LUndell litografi
2020-06-05
779996
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULF LUNDELL (född 1949) The men and the mountains, signerad och daterad 98,samt numrerad 27/2100, ca 41x27 cm