Carl Fredrik Reuterswärd litografi
2020-06-05
779992
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Abstrakt komposition, signerad, litografi, ca 61x87 cm