Skål Kina
2020-06-05
779990
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅL, Kina, 1700/1800-tal, dekor i underglasyrblått, porslin, höjd ca 7, diameter 18 cm
Nagg i botten, rester av lacksigill, slitage