James Coignard carborundumetsning
2020-06-05
779986
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad samt numrerad VI/XV, ca 28x34 cm