Angelica Wiik färglitografi
2020-06-04
779910
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Karusell", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 208/290, ca 58,5x43 cm
Oramad