Angelica Wiik färglitografi
2020-06-04
779907
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Stjärnfall", signerad Angelica Wiik, 172/290, färglitografi med glitter, ca 84x59 cm