Anita Fröding oljemålning
2020-06-11
779898
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ANITA FRÖDING (född 1942): "Höstpoet sökerljusning", monogramsignerad, olja på duk, 80x100 cm