Mats Månsson akvarell
2020-06-04
779879
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MATS MÅNSSON (född 1945): Komposition, akvarell, signerad och daterad -83, bladmått ca 36x51 cm
Ej examinerad ur ram