Mats Månsson akvarell
2020-06-04
779877
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MATS MÅNSSON (född 1945), Komposition, akvarell, signerad samt daterad -83, bladmått ca 69x49
Eh examinerad ur ram