Isak Isaksson vaser
2020-06-05
779839
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ISAK ISAKSSON (2) vaser, den ena signerad och daterad 93 samt med unik, den andra daterad 98, glaserat stengods, höjd ca 4 samt 9,5 cm