Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SOFFA, 2-sits, helklädd stomme med lösa, dunfyllda plymåer, klädsel i kornblå ulltextil, 1960-tal, längd ca 170 cm
Bruksslitage
779809
2020-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här