Peter
2020-06-04
779765
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): Kvinnostudie, signerad och daterad PCDAHL -65, blyerts, 25x38 cm