Brasskydd omkring 1900
2020-06-18
779671
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BRASSKYDD, omkring 1900, bronserad trästomme, olja på duk, monogramsignerad, höjd ca 110 cm
Slitage