Philippe de Rougemont oljemålning
2020-06-04
779664
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
PHILIPPE DE ROUGEMONT (1891-1965): Ballerina, signerad Ph de Rougemont, olja på duk, 65x45 cm