Ingegerd Silow matta
2020-06-04
779532
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
INGEGERD SILOW, matta, rölakan, geometrisk dekor i rött, gult och blått, signerad IS, ca 207x135 cm
Bruksslitage, smärre fläckar, fransar med skador