Mona Huss Walin
2020-06-03
779415
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MONA HUSS WALIN (född 1944): Kustlandskap med fiskmåsar, signerad och daterad M. Huss W -85, 208/380, färglitografi, 42x54 cm
Ej examinerad ur ram