Bokhyllor
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLOR, 1 par, något avvikande, 1900-talets mitt, fanér i mahogny, den ena med 7 hyllplan, den andra med 5, vissa flyttbara, höjd ca 175 samt 100x26 cm
En med fanérskada, bruks och åldersrelaterat slitage
779404
2020-06-03