Ulrika Hydman Vallien litografi
2020-06-03
779399
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Figurkomposition, signerad Ulrica HV, numrerad 136/300, färglitografi, bildmått ca 36x48 cm