Stig "Slas" Claesson färglitografi
2020-06-03
779393
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Stig Claesson, numrerad 37/100, färglitografi, bildmått ca 42x58 cm
Ej examinerad ur ram