Peter Dahl litografi
2020-06-03
779237
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): "Den sista färgliton", signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, ca 49x39 cm