Golvvas
2020-06-14
779185
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GOLVVAS, Kina, 1900-tal, porslin, polykrommålad dekor samt tecken, delvis förgyllda hänklar, höjd ca 60 cm
Mindre tillverkningsdefekter