Adrian van Arkel oljemålning
2020-06-02
779132
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ADRIAN VAN ARKEL (1924-2006): Stockholmsmotiv med skärgårdsbåt, signerad, olja på duk, ca 49x64 cm