Björn Rosendal
2020-06-14
779095
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): Kvinnofigurer, äggoljetempera på duk, 2 st, signerad Rosendal samt daterad 76, ca 35x27 cm