Axel Nilsson oljemålning
2020-06-02
779073
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AXEL NILSSON (1889-1981): "Höstmotiv", signerad, olja på pannå, 38x47 cm