Björn Rosendal
2020-06-06
779011
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): Komposition, äggoljetempera på duk, signerad Rosendal samt daterad 69, ca 65x73 cm