Björn Rosendal
2020-06-04
779005
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): Nakenstudie, äggoljetempera på pannå, signerad Rosendal samt daterad 76, ca 75x54 cm