Koppar Kina
2020-06-04
778973
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KOPPAR, 2+2, porslin, Kina, 1700-tal och 1800-tal, diameter ca 5-14 cm
Nagg, enstaka spricka