Fat Kina 1700-tal Famille rose
2020-06-04
778970
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), konturerat brätte, famille rose, längd ca 26 cm
Nagg, kantretuscher