Bengt Landin färglitografi
2020-06-03
778839
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LANDIN (född 1933): Stockholm, signerad och numrerad 46/225, färglitografi, bildmått ca 53x69 cm