Peter Dahl litografi
2020-06-03
778834
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): Figurscen, signerad Peter Dahl, 87/250, färglitografi, bildmått ca 56x42 cm