Anders Udd
2020-06-14
778493
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS UDD (född 1958): "Husen på klippan", signerad och numrerad 12/50, giclee print, bildmått ca 39,5x39,5 cm