Klubbat för:
850 SEK
1 000 SEK
BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): Blandteknik, dubbelsidig, en sida betitlad "Sommar", monogramsignerad R, betitlad samt daterad 1958 på etikett a tergo, blanteknik på pannå, ca 73x60 cm
778482
2020-06-06